×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

“10 liralık tatil” zirve yaptı
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Yassıcada’daki tatil merkezi, özellikle dar gelirli vatandaşların yaz döneminde en çok tercih ettiği yerlerden biri haline geldi. Yoğun talep nedeniyle vapur biletleri bir hafta önceden tükenince, cumartesi-Pazar günleri için ikinci gemiler de sefere konuldu.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Urla açıklarındaki Yassıcaada, her bakımdan ideal olanakları nedeniyle günübirlik tatilcilerin gözde mekanı oldu. 5 Haziran’da sezonu açan adaya gitmek isteyenlerin gösterdiği büyük ilgi nedeniyle, yolcuları adaya taşıyan vapurun biletleri bir hafta öncesinden tükenmeye başladı. 

Hem güvenli hem de ekonomik günübirlik tatil imkanı sunan Yassıcaada’ya, İZDENİZ A.Ş’nin Pazartesi hariç haftanın altı günü düzenlediği vapur seferleriyle gidiliyor. Sadece 10 TL’lik bilet karşılığında keyifli bir vapur yolculuğu ile güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşayan tatilciler, Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmeti karşısında memnuniyetini dile getiriyor.
Yenilenen çevre düzenlemesi, bu yaz kurulan su kaydırağı ve kafeteryası ile kentin gözde tatil mekanları ve su parklarını aratmayan Yassıcaada’da hafta içi bir vapurla 500 kişi, Cumartesi ve Pazar günleri ise ikişer vapurla 1000’er kişi tatil olanağı buluyor. Vapurlar, 08.30’da Karşıyaka İskelesi’nden, daha sonra saat 09.00’da Konak İskelesi’nden hareket ediyor. Adada bol bol yüzen, güneşlenen ve tesislerden yararlanan tatilciler, saat 18.30’da ise yine aynı vapurla dönüş için hareket ediyor.