Mekanlar

Yasemin Kafe&Restoran

İzmir’in kalbi Yasemin’de atıyor..

Muhteşem deniz manzarası, yemyeşil ambiyansı, sıcacık ortamıyla İzmir’in simge mekanı Yasemin Kafe,  Mart 2001’den beri İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi Grand Plaza A.Ş işletmesindedir. 10 Temmuz 2021 tarihinde restore edilerek yepyeni konseptiyle kapılarını tekrar İzmirlilere açan Yasemin;  kafe, restoran ve bistro olarak 08:00-00:00 arasında self-servis olarak hizmet vermektedir.

Bu güzel ortamın oluşmasını sağlayan en önemli unsurlar usta aşçılarımızın tecrübelerinden doğan leziz yemekler, şık porselen servislerle yapılan sunumlarımız, personelimizin güler yüzüne kadar uzanan detaylarda saklıdır.

Zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden leziz hamburger ve pizzaları, her beslenme tarzına uygun sandviç, aperatif ve salata çeşitleriyle, tadını unutamayacağınız döneri ve bir çok ana yemek alternatifleriyle İzmirlilerin keyif alarak vakit geçireceği bir mekan.

Halkın Bakkalı Yasemin Şubesi Yasemin Kafe’de!

Deniz kokusunun keyfini çıkarıp kahvenizi yudumlarken aynı zamanda Halkın Bakkalı’ndan mutfak ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Halkın Bakkalı Yasemin Şubesi haftanın her günü 12:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yasemin Teras Bistro Rezervasyon: 0 232 402 15 00

https://www.instagram.com/yaseminkafe_bostanli/