Mekanlar

Nefes Restoran

Kentin cazibe merkezi İzmir Marina’da, İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi Grand Plaza A.Ş ‘Nefes’ Sosyal Üniteleriyle körfezi İzmirlilerle buluşturuyor. Nefes’in konseptlerinde denizin kokusunu mavinin huzurunu en hesaplı şekilde çıkarabilir,Körfez manzarasında günbatımının en görkemli haline tanıklık edebilirsiniz.

Ege lezzetlerinden oluşan tatları ve menüsündeki özel seçenekleri ile Nefes’te ayrıcalıklı bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz. Zeytinyağlılar, ızgaralar, tatlılar, atıştırmalıklar ve özel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’in denizle buluşma noktası olan İzmir Marinanın cazibesi ve kendin en iddialı körfez manzarasında yar alan Nefes sosyal tesislilerinde rahat bir nefes alarak ayrılabilirsiniz. Kendinizi özel hissettiren hizmeti, lezzetli menüsü, zenginleşen manzarası ile nefesinizi çoğaltacaktır.

Grand Plaza A.Ş, Ege ve Türk mutfağının lezzetlerinden oluşan özel menüleri,  sürdürülebilir müşteri memnuniyeti politikası, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle, Nefes ’in  farklı konseptleriyle konuklarına keyifli bir ortam, kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Nefes Restoran, Nefes Kafe, Nefes Bar olmak üzere üç farklı konsepte sahip olan “Nefes” 08:00-00:00 arası İzmirlilere hizmet vermektedir.

Rezervasyon : 0232 259 89 20

https://www.instagram.com/nefes_restoran/