Mekanlar

Nefes Restoran

Kentin cazibe merkezi İzmir Marina’da, İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi Grand Plaza A.Ş Nefes Restoran ile körfezi İzmirlilerle buluşturuyor. Nefes’te denizin kokusunu, mavinin huzurunu en hesaplı şekilde çıkarabilir, körfez manzarasında gün batımının en görkemli haline tanıklık edebilirsiniz.

Ege lezzetlerinden oluşan tatları ve menüsündeki özel seçenekleri ile Nefes’te ayrıcalıklı bir yemek keyfi yaşayabilir, zeytinyağlılar, ızgaralar, tatlılar, atıştırmalıklar ve özel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’in denizle buluşma noktası olan İzmir Marina'nın cazibesi ve kentin en iddialı körfez manzarasında yar alan Nefes Restoran'dan rahat bir nefes alarak ayrılabilirsiniz. Kendinizi özel hissettiren hizmeti, lezzetli menüsü, zenginleşen manzarası ile Nefes Restoran nefesinizi çoğaltacak.

Grand Plaza A.Ş işletmesindeki Nefes Restoran; Ege ve Türk mutfağının lezzetlerinden oluşan özel menüleri,  sürdürülebilir müşteri memnuniyeti politikası, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle konuklarına keyifli bir ortam, kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Nefes Restoran, saat 08:00-00:00 arası siz kıymetli İzmirlilere hizmet vermektedir.

Rezervasyon : 0232 259 89 20