Fabrikalar

İzmir Su

İzmir’de güvenli ve temiz su kaynakları İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından korunmaktadır.  Mart 2017’de halkımıza hizmet etmeye başlamış olan dolum tesisimiz, adını Antik Çağ’da İzmir (Smyrna) bölgesinde yaşamış olduğu sanılan İyonyalı ozan Homeros (Efsaneye göre M.Ö. 8. yüzyılda  İzmir  yöresinde  , Bornova’nın merkezi ile Kayadibi arasında uzanan Bornova Çayı’nın yatağındaki vadide yer alan mağarada veya Sakız Adası'nda yaşadığı sanılan)’tan alan Homeros vadisi girişinde bulunmaktadır.

Saatte 1500 adet dolum kapasiteli Bornova Kaynak Suyu Dolum Tesisi, Homeros Vadisi Çamiçi Köyü’nün doğal kaynak suyunu İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kuruluşu olan Grand Plaza A.Ş aracılığı ile halkımıza ulaştırıyor. İzmir Su tamamen modern otomasyon sistemleri kullanılarak, el değmeden dolum yapılan 19 litrelik damacanalarda üretilerek Grand Plaza tecrübesi ile İzmirlilerin sofralarına ulaşmaktadır.

Tesisimiz Dünya Sağlık Örgütü, AB Direktifleri ve Sağlık Bakanlığı’nın “İnsani, Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği” kriterlerine uygun üretim yapmaktadır.

Daha temiz, daha yaşanabilir, daha güvenli bir İzmir için çalışıyoruz. Son teknoloji(Endüstri 4.0) tesislerle ,modern araçlarla ve alanında uzman ekiplerimizle, İzmir’de sürdürülebilir su yönetimini büyütüyor, güçlendiriyoruz. İzmir bugün sürdürülebilir ve çevre yatırımları ile dünyanın örnek şehirleri arasında gösteriliyor. Her geçen gün, bilimin ışığında, yeni teknolojilerle, geleceğin İzmir’i için çalışmaktayız.

Çünkü inanıyoruz ki;

Suyun olduğu yerde yaşam vardır.

İLETİŞİM: 0232 293 4750

http://www.izmirsu.com.tr

https://www.instagram.com/ibbizmirsu/