×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

Tarihi Asansörde Bahar Havası

Tarihi Asansör eşsiz manzarasıyla sizleri bekliyor İzmir’in seyir terasında bahar havası esmeye başladı.  İzmir’in eşsiz, görülesi yerlerinden Tarihi Asansör, baharın gelmesiyle daha bir canlanmaya başladı.  

    İzmir’i seyretmeye doyum olmayan Teras Kafe’nin ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Dario Moreno Sokağı’nın sağlı sollu manolya ağaçlı yolunu geçip vardığınız Asansör’le yukarıya çıktığınızda, eşsiz İzmir manzarasının sizi beklediğini göreceksiniz.  Teras Kafe, Ceneviz Bar ve Asansör Restoran ile ziyaretçilerine farklı alternatifler sunan Tarihi Asansör özel günlerde İzmirlilerin tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Yaz aylarında yerli turistlerin yanısıra yabancı turistlerin de uğrak yerlerinden Asansöre gelip de fotoğraf çektirmeyen hemen hemen yok gibi... 

   Konukların arkalarına eşsiz İzmir manzarasını alarak fotoğraf çektirdikleri Tarihi Asansör’de, güzel havaların başlamasıyla restorantın terasına rağbet arttı. Otopark sorunu olmayan Tarihi Asansör’de canlı müzik eşliğinde, hizmetteki yüksek kalite standardı, yemeklerin lezzeti ve görselliğindeki zerafet, dekorasyonundaki şıklık, tercihi nedenleri oluyor.