×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

İzmirlilerin Buluşma noktası Tarihi Havagazı Fabrikası

    Her gün yeni bir etkinlikle İzmirlileri kucaklıyor  Tarihi  Havagazı Fabrikası İzmir için, İzmirliler için sanat üretmeyi sürdürüyor. Neredeyse hergün yeni bir etkinlik, İzmirlileri kucaklıyor. Her yaştan İzmirli, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerde kimi zaman Sanat Kafe’de kimi zaman tarihi mekanın enfes bahçesinde coşkuyla bir araya geliyor. 

   Güzelleşen havalarla birlikte İzmirliler açık havada oturmak, güneşlenmek  için Tarihi Havagazı Fabrikası’ndaki  Sanat Kafe’yi tercih ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından “ücretsiz” olarak düzenlenen 1 Şubat Sevgililer günü konserinde her yaştan sevgili, Sanat Kafe’de Grup Mavi’nin konseriyle coştu, duygulu anlar yaşadı.  Dans pistinin neredeyse hiç boş kalmadığı gecede,  Sanat Kafe’de doyasıya eğlendi.

                                                                  

 Gazetecilerin tercihi de Havagazı Sanat Kafe

   İzmir’de kurum ve kuruluşların önemli etkinliklerini gerçekleştirirken tercih ettiği mekanların başında İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası geliyor. Sanat Kafe’nin geniş salonu özellikle kalabalık davetlerde kurumların misafirlerini rahatça ağırlamalarına olanak sağlıyor. İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması’nın ödül töreni de, İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapıldı.  2008 yılı eserlerinin değerlendirildiği, iki ayrı kategoride ve 19 dalda gerçekleştirilen yarışmada toplam 38 kişi ödül aldı.

                                                                    

Geleceğin yazarları Öykü Günleri’nde buluştu 

   Tarihi Havagazı Fabrikası’nın işlikleri, Dünya Öykü Günü’nde yazar olmak isteyen, edebiyata meraklı gençlerle yazarları buluşturdu.  “Dünya Öykü Günü”nün onur konukları Ayla Kutlu, Hüseyin Yurttaş ve Hidayet Karakuş genç okurları için kitaplarını imzaladı. Etkinlik akşamı Dünya Öykü Günleri’ne katılan yazarlar, kent protokolüyle birlikte Sanat Kafe’de düzenlenen akşam yemeğine katıldılar.