×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

Şehit ve gazi ailelerini ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, gaziler ve şehit ailelerini Tarihi Havagazı Fabrikası’ndaki iftar yemeğinde ağırladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında gazi ve şehit dernekleri ile ailelerini bir araya getirdi. Geleneksel iftar yemeğinde Kore Barış Elçilikleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Hayrettin Suakar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na bir teşekkür plaketi sunarak, kendisinin yazdığı şiiri de okudu. Bir arada olmanın önemine değinen Başkan Aziz Kocaoğlu ise konuşmasında, “İftar yemeğinde kendimizi ve birbirimizi bir nebze de olsa üzüntüden uzaklaştırmak, bu mübarek ayda birlikte olmak istedik” dedi.

Fasıl grubunun söylediği Türk Sanat Müziği şarkılarının renk kattığı Tarihi Havagazı’ndaki iftar yemeğine, Muharip Gaziler Derneği, İzmir Şehit Aileleri ve İnsan Hakları Yardımlaşma Derneği, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği, Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Vazife Malulleri ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği, Kore Barış Elçilikleri Yardımlaşma Derneği katıldı.