×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

TARİHİ HAVAGAZI NDA “ÇİMDE KONSER KEYFİ”

             

Tarihi Havagazı Fabrikası’nda geçtiğimiz yıl başlayan ve İzmirli sanatseverlerden yoğun ilgi gören ücretsiz ‘çim konserleri’ bu yıl da devam edecek. Sezonun 10 Haziran’daki ilk konserinde Kent Orkestası ile ünlü sanatçı Zeynep Casalini birlikte sahne alacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel ‘Çim Konserleri’ start alıyor. Geçtiğimiz yıl her perşembe Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen konserler, bu yaz da müzik rüzgarları estirecek. 10 Haziran 2010’da başlayacak olan ‘çim konserleri’nin ilk konuğu, sevilen sanatçı Zeynep Casalini olacak. Casalini’ye Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası eşlik edecek. 

                

Şefliğini Hüseyin Çebi’nin yaptığı orkestranın düzenlemelerini Zafer Çebi gerçekleştirdi. Konserde, ayrıca Kent Orkestrası solistleri Aydın Uştuk, Sedat Yüce, Funda Öncü, Bahar Pamukçu, Derya Pınar Şarlak ve Merve Atılgan da sahne alacaklar.  

Konserler ücretsiz
Geçtiğimiz yaz verilen çim konserlerinde Bülent Ortaçgil, Suavi, Ayşegül Yeşilnil gibi sanatçılar ile Ezgi’nin Günlüğü, Novavon Flute Quartet, Fastrip, Ayşe Tütüncü Dörtlüsü, Ege Yaylı Çalgılar Beşlisi, Mavisiyah Flemenko Topluluğu, Ephesus Brass, Happy People ve Modern Folk Üçlüsü grupları İzmirlilerle buluşmuştu. Müzikseverlerin çok büyük ilgi gösterdiği ücretsiz konserler, bu yıl da sevilen sanatçı ve gruplarla devam edecek. Yaz boyunca klasik, caz ve popüler müziğin sevilen sanatçıları ile gruplarını, bu özel mekanda dinlemek isteyen sanatseverler, halka açık konserlere her Perşembe saat 21.00’den itibaren katılabilecek.