×

İş başvuru talepleri ve özgeçmişlerin cv@grandplaza.com.tr e-posta adresine gönderilmesini rica ederiz.

Vizyon - Misyon
 VİZYONUMUZ
8 bin yıllık tarihe sahip, kültür ve uygarlıklar hazinesi İzmirin yurt içi ve yurt dışında tanınmış sayılı turizm kentlerinden biri olması için çalışmaktır.
 
 
MİSYONUMUZ
Başta İzmir halkı olmak üzere, kentimize gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerimize, kalite ve gıda güvenliğini sürekli geliştirerek uluslar arası standartlarda hizmet etmektir.
 
 
ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
Uluslararası standartlarda hizmet sunmak, 
Depolamadan sunuma kadar hijyen kurallarına uymak, 
Konusunda eğitim almış tecrübeli personel istihdam etmek, 
Personel hijyenini sağlamak, 
Tedarik edilen gıda ürünlerinin kalite ve güvenilirliğine önem vermek, 
Hizmetlerin günlük, haftalık ve aylık kontrollerini yapmak, 
Ekonomik fiyat politikası ile kamu hizmetini ön planda tutmak, 
Kamu hizmetini ön planda tutmakla beraber karlılığı ihmal etmemek.
 
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Grand Plaza Gıda Turizm A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kamu şirketidir. Bu nedenle özel sektörden farklı olarak hizmet verdiği işletmelerde, sadece kar etme değil aynı zamanda ekonomik ve kaliteli ürünü güler yüzlü hizmetle sunma görev ve sorumluluğunu taşımaktadır. Hizmet anlayışımızın temelindeki sosyal adalet, eşitlik ve yasalara uygunluk çalışmalarımızın ana hedefidir.
Bu görev ve sorumluluk anlayışı yönetim kurulumuz, yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımızın ortak paydasıdır.
Grand Plaza Gıda Turizm A.Ş., hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için olduğu kadar, hizmet aldığımız kurumlar ve hizmet veren personelimizin arasında da karşılıklı güven ve anlayışı kalite yönetim sistemi ile geliştirmek için çaba sarfeder.
Grand Plaza Gıda Turizm A.Ş., tüm yönetici ve çalışanları ile güçlerini odakladıkları, ekip ruhu ile elele çalıştıkları hedef sektörün en iyilerinden biri olmak, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi sürekli kılmaktır. 
Bu hedef doğrultusunda, Ulusal Yasal Mevzuatlar ile Uluslararası Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri Belgelerini alarak ve bu kriterler doğrultusunda sürekli iyileştirme ve geliştirme çabasını bir kurum karakteri haline getirmeyi taahhüt ederiz.